روز هفتم

روز هفتم
ورود شما به روز هفتم را خیر مقدم عرض می نماییم.
به دلیل بروز بودن سایت لطفا از سایر صفحات وب هم دیدن نمایید.

تبلیغات هزینه نیست بلکه زمینه سازی برای معرفی وب خود به دیگران و درآمد زایی برای شماست .

نويسندگان
مریلا ترکاشوند
تبلیغات موزیک


تاريخ : دوشنبه ٢٩ آذر ،۱۳٩٥ ساعت: ۱٠:٤٠ ‎ق.ظ ا نویسنده : مریلا ترکاشوند ا نظرات ()
تگ ها : موزیک ، هنر ، آهنگ ، دانلودایبنا - جعفری: ترجمه‌های کهن قرآن ما را در نگارش متون ادبی کمک می‌کند/ محمدی: ترجمه قرآن باعث زنده ماندن زبان فارسی شده است


 

 • ایبنا - جعفری: ترجمه‌های کهن قرآن ما را در نگارش متون ادبی کمک می‌کند/ محمدی: ترجمه قرآن باعث زنده ماندن زبان فارسی شده است
  محمدرضا جعفری

  محمدرضا جعفری

  به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، آیین رونمایی از چاپ نفیس قرآن کریم با چهار ترجمه کهن عصر پنجشنبه (25 آذرماه) با حضور دکتر غلامعلی حدادعادل، رییس فرهنگستان زبان و ادب فرسی، حجت‌الاسلام حمید محمدی، قائم‌مقام رییس و دبیر شورای توسعه فرهنگ قرآنی، محمدرضا جعفری، مدیر انتشارات نشر نو، حجت‌الاسلام محمود دعایی، اصحاب رسانه و علاقه‌مندان حوزه فرهنگ در موزه هنرهای دینی امام علی (ع) برگزار شد.
   
  در ابتدای این نشست محمدرضا جعفری، مدیر انتشارات نشر نو ضمن تبریک فرا رسیدن میلاد پیامبر اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع) اظهار کرد: قرآن خوان پر نعمت و بی‌بدیل الهی است که کریمانه پیش روی آدمی گسترانیده شده است تا قوام‌بخش زندگانی مادی و معنوی‌اش باشد و او را به سرمنزل مقصود که همانا سعادت ابدی است رهنمون سازد. ترجمه قرآن همواره از دیرباز مورد توجه اهل معنا و ادب دوستان بوده است و آثار گوناگونی در این زمینه در اختیار قرآن‌پژوهان و تشنگان معرفت ناب قرآنی قرار گرفته است.

  وی ادامه داد: این مهم مانند چشمه‌ای جوشان است که تا عصر ما و بعد از آن نیز در جریان خواهد بود و مترجمان شیواقلم به ارائه آثار جدیدی در این زمینه همت خواهند گمارد اما در این موضوع توجه به آثار پیشینیان و ادب کهن فارسی از اهمیت زیادی برخوردار است.

  مدیر انتشارات نشر نو در توضیح نحوه انتشار این قرآن نفیس گفت: در سال 1386 به محمد شریفی پیشنهاد کردم تا با اقدامی ابتکاری، به استخراج و جمع‌آوری چهار ترجمه کهن از تفاسیر اصیل قرآن کریم اقدام کند چراکه همنشینی این ترجمه‌ها تا حدی این امکان را در اختیار پژوهنده قرار می‌دهد تا بتوانند ویژگی‌های زبانی، ادبی و نثر هر ترجمه را با دیگری بسنجد و همچنین تاثیر تفاوت مشرب مترجمان را در ترجمه متنی واحد ببیند.

  وی افزود: دومین دلیل برای اقدام به تدوین نسخه‌ای از قرآن با ترجمه‌های چندگانه، فراهم آوردن امکان استفاده از ترجمه‌های کهن این کتاب آسمانی در نگارش متون ادبی است چراکه اهل ادب می‌توانند هنگام نقل آیات در متون ادبی، برای حفظ سیاق کلام از یکی از این ترجمه‌ها یا تلفیقی از آنها برای ارائه معنی آیات به فارسی استفاده کنند.

  جعفری با اشاره به شیوه آوردن چهار ترجمه در این کتاب اظهار کرد: روش کار ما به این صورت بوده که در نقل تمامی ترجمه‌ها همه واژه‌های دشوار یا کلماتی که ممکن است برای همگان شناخته نباشد داخل پرانتز معنی شده است. همچنین بخش‌هایی از ترجمه که جنبه توضیحی داشته را آورده‌ایم و با این فرض که مصححان این تفاسیر به رسم‌الخط نسخه‌های اصلی پایبند بوده‌اند، ما نیز در رسم‌الخط دست نبرده‌ایم و اگر ناهمسانی در این زمینه مشاهده می‌شود به این دلیل است.

  ترجمه قرآن باعث زنده ماندن زبان فارسی شده است

  حجت‌الاسلام حمید محمدی که دیگر سخنران این نشست بود با اشاره به چند نکته کلیدی درباره این اثر ارزشمند گفت: باید از منظر تمدنی به ترجمه قرآن نگاه کرد چراکه جایگاه ویژه‌ای دارد و علوم مختلف مانند فقه و ادبیات با آن در ارتباط است.جایگاه ترجمه و مترجم در فرهنگ اسلامی جایگاه رفیعی است به همین دلیل مترجم علاوه بر اشراف روی متن باید یک مفسر خوب نیز باشد.

  وی ادامه داد: به نظرم در طول سده‌های گذشته، قرآن باعث زنده ماندن زبان عربی و ترجمه آن باعث زنده ماندن زبان فارسی شده است. ترجمه قرآن در گذشته به صورت کلمه به کلمه بوده است، به همین دلیل معنی تمامی کلمات به فارسی باقی مانده و این بسیار ارزشمند است چراکه در حال حاضر بسیاری از این کلمات را استفاده نمی‌کنیم و شاید اگر این کلمه‌ها در این ترجمه‌ها نبود، به کلی نابود شده بودند.

  قائم‌مقام رییس و دبیر شورای توسعه فرهنگ قرآنی در توضیح چگونگی حفظ و نگهداری ترجمه‌های قرآن کریم از زبان فارسی اظهار کرد: همان‌طور که توضیح دادم بسیاری از واژه‌های فارسی در ترجمه‌های قرآنی حفظ شده‌اند به همین دلیل بسیاری از این ترجمه‌ها مانند فرهنگ‌نامه‌های ارزشمندی هستند که در اختیار ما قرار گرفته‌اند. در ترجمه قرآن دو عنصر ادب و هنر دخیل هستند و چیره‌دستی در هنر است که ترجمه‌ها را از هم متفاوت می‌سازد.

  وی افزود: بعد از انقلاب ترجمه قرآن رونق گرفت و این نشان می‌دهد که علاقه مردم نسبت به قرآن افزایش چشم‌گیری پیدا کرده است و انقلاب توانسته اشتیاق مردم به قرآن را افزایش دهد. باید دقت داشته باشیم که زبان موجودی زنده است و قرآن کتابی است که برای دوره‌های مختلف نوشته شده و هیچگاه قدیمی نمی‌شود، بنابراین نیاز است که ترجمه قرآن نیز به روز شود و به یک ترجمه خوب اکتفا نکنیم.

  حجت‌الاسلام محمدی با اشاره به برخی کمبودها در حوزه ترجمه قرآن گفت: اتفاقات بسیار خوبی در حوزه ترجمه قرآن افتاده است اما هنوز خلاءهایی مشاهده می‌شود که نیاز است، اندیشمندان و استادان به آن ورود کنند؛ برای مثال ما هنوز ترجمه بلاغی از قرآن کریم نداریم و امیدوارم که این کار به سرعت انجام شود.

  وی ادامه داد: همچنین یکی از راه‌های انس با قرآن توجه به ترجمه قرآن متناسب با قشرهای مختلف جامعه است. در این راستا تاکنون اقدامی برای ترجمه قرآن به زبانی ساده برای کودکان نشده است. باید توجه داشت که خواندن ترجمه‌های موجود برای کودکان دشوار است و این نیاز احساس می‌شود که بخش‌هایی از قرآن را با ادبیات مناسب برای کودکان ترجمه کنیم.

  قائم‌مقام رییس و دبیر شورای توسعه فرهنگ قرآنی در توضیح راهکارهای افزایش توجه به قرآن در سایر کشورهای مسلمان گفت: انتقال قرآن به زبان‌های مختلف مسلمانان یکی دیگر از جدی‌ترین کارهایی است که باید انجام شود چراکه ضعف‌های بسیار زیادی در این حوزه مشاهده می‌شود. جالب است که بدانید تا به امروز انجیل به بیش از 2 هزار و 500 زبان و لهجه ترجمه شده و این در حالی است که تعداد ترجمه‌های قرآن کمتر از 150 زبان است و فاصله بسیار زیادی در این بین مشاهده می‌شود.

  وی افزود‌: همچنین پیشنهاد می‌کنم که نهادهای فرهنگی و مربوطه در قالب یک برنامه سالانه یا دوسالانه به معرفی ترجمه‌های برتر قرآن کریم بپردازند تا مردم با ترجمه مناسب جدید آشنا شوند. متاسفانه مرکز ترجمه قرآن یکی از مظلوم‌ترین سازمان‌های کشور است و آن‌طور که باید از آن حمایت نمی‌شود و نیاز است که این دیدگاه تغییر کند.

  حجت‌الاسلام محمدی در بخش پایانی صحبت‌هایش اظهار کرد: از انتشار این قرآن ارزشمند بسیار خوشحالم چراکه ترجمه‌های کهن قرآن از نظر علمی و زبانی بسیار ارزشمند هستند و ما می‌توانیم از آنها در حوزه‌های مختلف مانند واژه‌سازی استفاده کنیم.

  در پایان مراسم از این قرآن نفیس رونمایی شد و همچنین هدیه‌ای توسط وزیر دادگستری به محمدرضا جعفری برای انتشار این اثر ارزشمند در انتشارات نشر نو اهدا شد.

   


تاريخ : شنبه ٢٧ آذر ،۱۳٩٥ ساعت: ۱٠:۱٩ ‎ب.ظ ا نویسنده : مریلا ترکاشوند ا نظرات ()
تگ ها :هتاکی‌ به رئیس‌جمهور بی‌‌سابقه است


 

 • هتاکی‌ به رئیس‌جمهور بی‌‌سابقه است
  علی ربیعی افزود: ما پنج تا 10 سال زمان داریم در بحث توسعه اقتصادی به جایگاه لازم دست پیدا کنیم و در این فضا به کسانی نیاز داریم که به‌مانند دوران دفاع مقدس برای رشد کشور و دیگران از خود بگذرند و ادب اخلاقی را به‌عنوان لازمه رشد کشور محقق کنند. دکتر ربیعی افزود: عقلانیت ، سخت کوشی، مدارا راه حل مسایل کشور است. از همین رو توسعه نیاز به آرامش جامعه دارد. جامعه بی امید جامعه ای فرتوت و رکود زده می شود. وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: گفتمان اقتصادی و تغییر شرایط کشور با ادب و اخلاق محقق می‌شود و تمام آحاد از کارفرما و کارگر و نماینده و مدیران اجرایی باید در این راستا تلاش کنند که فضای اخلاق بر کشور حاکم شود.

  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی عنوان کرد: در زمانی که وارد فضای کار شدیم اقتصادی با اتصالات قطع‌شده داشتیم که اقتصاد رشد یابنده‌ای نبود و آنچه در اقتصاد مقاومتی به‌عنوان درون‌زایی طرح می‌شود همچنان برون‌گرایی را نیز مدنظر دارد. رییس جمهور بدون اینکه داده و ستاده دولت را بیان کنند نمی گویند 750 میلیارد دلار چه شد؟ وی تصریح کرد: اساسا" نا امید کردن مردم بی اخلاقی و بر هم زدن آرامش جامعه علیه منافع ملی و منافع مردم است . دولت به دنبال آرامش است . و امروز افزایش نرخ مشارکت نشان از امید به روحانی است

  وی تصریح کرد: در شرایطی کار را آغاز کردیم که 56 درصد کسری رشد داشتیم و 67 درصد حقوق بازنشستگان از تورم کمتر شده بود و در بازار تعادل وجود نداشت. وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اضافه کرد: در زمان ورود ما دودکش‌های شهرک‌های صنعتی در حال خاموشی کامل بود و استان فارس در نوعی از صنعت به سور می‌برد که با توجه به شرایط رکودی دوره رکود آن بود و در شرایط فعلی اقتصاد قابل پیش‌بینی‌شده و اقتصاد بازارهای جهانی آغازشده است.

  وی ادامه داد: پنجره جمعیتی در دولت تدبیر و امید باز شد و از سویی با انبوه نیروهای متقاضی کار فاقد مهارت مواجه بودیم و ما با همین منابع 700 هزار اشتغال ایجاد کردیم که بر اساس دفترچه‌های تأمین اجتماعی این آمار را بیان می‌کنیم اما این رقم نیز کافی نیست و همین اکنون برخی شهرها تقاضا دارند اجازه دهیم افغانی را شاغل کنند. ما با پدیده رشد بدون اشتغال مواجه شدیم چنانکه سرمایه‌گذاری در صنعتی مانند پالایشگاه هر 12 میلیارد تومان یک شغل و در پتروشیمی چهار میلیارد تومان سرمایه یک شغل ایجاد می‌کند درحالی‌که برخی صنایع با 300 میلیون تومان یک شغل ایجاد می‌کنند.

  به گفته وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، زیرساخت الکترونیک و مخابرات فارس خوب است و ازاین‌رو رسته «آی سی تی» برای طرح اشتغال فارس پیش‌بینی‌شده و به همراه وزیر ارتباطات و فناوری به این استان می‌آییم تا این بخش را با تزریق اعتبار فعال کنیم. نرخ مشارکت این استان افزایش پیدا کرده و برخی دغدغه دارند که افزایش نرخ مشارکت ارتقای بیکاری را در پی دارد چنانکه نرخ مشارکت فارس در تابستان 38.9 درصد بوده و در کل کشور 2.5 درصد افزایش‌یافته که اگرچه نرخ بیکاری را بالا می‌برد اما برای ما امیدبخش است که جامعه امید مشارکت پیدا کرده و امید عنصر اصلی پیشرفت جامعه ما است. وی همچنین گفت: در حال حاضر گردشگری فارس به مسافرگردی بدل شده که سود اقتصادی ندارد و گردشگری که به‌جای هتل به بوم‌گردی تمایل پیدا کرده که در فارس زمینه دارد و باید تقویت شود.

   


تاريخ : جمعه ٢٦ آذر ،۱۳٩٥ ساعت: ۳:٠۱ ‎ق.ظ ا نویسنده : مریلا ترکاشوند ا نظرات ()
تگ ها :زیباترین و جذاب ترین مدل های مانتو 96


 

 • زیباترین و جذاب ترین مدل های مانتو 96

  زیباترین و جذاب ترین مدل های مانتو 96

  زیباترین و جذاب ترین مدل های مانتو 96 

  مدل های بسیار زیبا و با طراحی های زیبای مانتو را برای شما عزیزان آماده کرده ایم که جدید می باشند و مد روز هستند. نمونه هایی از جدیدترین مدل مانتوهای سال 2017

  زیباترین و جذاب ترین مدل های مانتو 96

  زیباترین و جذاب ترین مدل های مانتو 96

  مدل مانتو 96

  زیباترین و جذاب ترین مدل های مانتو 96

  زیباترین و جذاب ترین مدل های مانتو 96

  مدل مانتو مجلسی

  زیباترین و جذاب ترین مدل های مانتو 96

  زیباترین و جذاب ترین مدل های مانتو 96

  جدیدترین مدل مانتو 96

  زیباترین و جذاب ترین مدل های مانتو 96

  زیباترین و جذاب ترین مدل های مانتو 96

  مانتوهای سال 2017

  زیباترین و جذاب ترین مدل های مانتو 96

  زیباترین و جذاب ترین مدل های مانتو 96

  مانتوهای شیک 96

  زیباترین و جذاب ترین مدل های مانتو 96

  مدل مانتو 96

   


تاريخ : سه‌شنبه ٢۳ آذر ،۱۳٩٥ ساعت: ۱٠:٠٧ ‎ب.ظ ا نویسنده : مریلا ترکاشوند ا نظرات ()
تگ ها :دانلود آهنگ جدید ایمان فلاح چش سو


 

 • دانلود آهنگ جدید ایمان فلاح چش سو

  دانلود آهنگ جدید ایمان فلاح چش سو

  امشب آهنگی دیگر از صبا موزیک برای شما عزیزان ، دانلود آهنگ ایمان فلاح بنام چش سو بهه مراه متن آهنگ

  تنظیم : امین اخوان , موزیک و ترانه : مهدی رضایی

  Download New Music “Cheshe Soo” Of Iman Fallah Whit Text And Direct Links Saba-Music

  Iman Fallah Cheshe Soo دانلود آهنگ جدید ایمان فلاح چش سو

  متن ترانه ، تکست ، شعر و دانلود آهنگ جدید ایمان فلاح چش سو

   


تاريخ : شنبه ٢٠ آذر ،۱۳٩٥ ساعت: ۱٢:٢٠ ‎ق.ظ ا نویسنده : مریلا ترکاشوند ا نظرات ()
تگ ها : دانلود ، هنر ، آهنگ ، جدیدپایه ۶۶ درصد جرایم در تلگرام اتفاق می افتد/ کانال ها و تلگرام در رصد پلیس فتا


 

 • پایه ۶۶ درصد جرایم در تلگرام اتفاق می افتد/ کانال ها و تلگرام در رصد پلیس فتا

  میگنا: سردار هادیان فر در حاشیه نشست «پی جویی موثر و کارآمد جرایم سایبری» در جمع خبرنگاران درباره مصوبه جدید دولت برای کانال های بیش از ۵ هزار نفر گفت: این دومین نشست تخصصی معاونین دادستان ها و بازرسین پلیس فتای کشور است که طی دو روز در پلیس فتا برگزار می شود و امیدواریم این جلسات منتج به نتایج بیشتر  و بهتر شود.

  وی گفت: دریافت مجوز کانال های بیش از ۵ هزار عضو مصوبه دولت نیست. وزارت ارشاد باید کانال هایی که بیش از ۵ هزار عضو دارد را ساماندهی کند و شاید در ۱۰ روز آینده سایتی که وزارت ارشاد برای ساماندهی تاسیس کرده فعال شود. در این راستا ادمین هر کانال باید خودش را معرفی کند که احصای هویت شود.

  در کشور بیش از ۱۶۰ میلیون سیم کارت فعال داریم

  هادیانفر افزود: در کشور بیش از ۱۶۰ میلیون سیم کارت داریم ۳۰ میلیون یا تشابه اسمی دارند یا مجهول الهویه است، ۲۰ میلیون سیم کارت ساماندهی شده و ۱۰ میلیون سیم کارت در حال بررسی است.

  وی افزود: واگذاری تعداد زیادی سیم کارت از طرف اپراتورها به یک نفر و فعال سازی آنها تخلف است و باید با آن برخورد شود. در ادامه مصوبه شورای عالی، وزارت ارشاد ضوابطی را برای فعالیت کانال ها ایجاد کند. در این مصوبه مقرر شده پلیس فتا با نگرش جرایم اقتصادی و اجتماعی در این زمینه ورود کند.

  وی گفت: طرح های پلیس فتا در سراسر کشور انجام می شود و ضمانت اجرایی این طرح باید تضمین شود. افرادی که درآمد زیادی کسب می کنند حتما باید ثبت نام کنند. طبیعی است بر اساس ضوابطی که وزارت ارشاد تدوین کرده ما باید با افرادی که ثبت نام نمی کنند، برخورد کنیم.

  کانال ها و تلگرام در رصد پلیس فتاست

  هادیانفر گفت: کانال ها و تلگرام در رصد پلیس فتاست و با همکاری که با تلگرام و سرورهای آن داریم فعالیت کانال های مجرم فیلتر می شود.

  پایه ۶۶ درصد جرایم در تلگرام اتفاق می افتد

  وی تاکید کرد: از ۱۵۲پیام رسان دردنیا ۵۲پیام رسان در کشور فعال است که بر اساس آخرین مصوبه کارگروه مصادیق مجرمانه باید ۳۰مورد از این پیام رسان ها مسدود شوند. امروز در شبکه های اجتماعی فعال در موبایل، پایه ۶۶ درصد جرایم در تلگرام اتفاق می افتد، ۲۰ درصد هم در اینستا و در واتس آپ کمتر از دو درصد جرایم داریم.

  رئیس پلیس فتا گفت: باید سرور دسترسی در اختیار ما باشد در حالی که سرور تلگرام و واتس آپ و اینستاگرام در اختیار ما نیست و تمایلی به دسترسی دادن به ایران ندارند. در شورای عالی فضای مجازی به آنها فرصت داده ایم که امیدواریم تا سال آینده از ظرفیت های بومی خودمان استفاده کنیم.

  وی یادآور شد: امسال ۶۰ درصد جرایم فضای مجازی به برداشت های غیرمجاز برمی گردد و بیش از ۸۶ درصد از این پرونده ها به نتیجه رسیده است. آخرین پرونده در تهران بوده که هکر اطلاعات بانکی ۸۰۰ مشتری بانک را هک کرده بود. بانک خصوصی بود و فعلا در حال بررسی هستیم  که آیا کارمندان بانک با آنها همکاری داشتند یا نه؟

  ۳۳۲۳ کانال در حوزه قماربازی شناسایی شدند

  هادیانفر گفت: یک باند قماربازی آن لاین هم منهدم شد که ۲۳ میلیارد تومان کلاهبرداری و قماربازی داشت و تاکنون ۳هزار و ۳۲۳ کانال در حوزه قماربازی شناسایی شده اند. در داخل و خارج ۲۴۸ پرونده قضایی تشکیل شده و ۱۸۴ نفر دستگیر شده اند و پول ها بلوکه شده است.

  وی تاکید کرد: رسانه باید با پلیس فتا بیشتر همکاری کنند. باید بررسی شود که بانک ها چرا به قماربازها درگاه می دهند. نامه زده ایم که درگاه های اینترنتی نظام مند شود.
  لینک ورود به کانال میگنا
  منبع: مهر

   


تاريخ : پنجشنبه ۱۸ آذر ،۱۳٩٥ ساعت: ٧:۳٢ ‎ق.ظ ا نویسنده : مریلا ترکاشوند ا نظرات ()
تگ ها :مردی بخاطر زیبایی بیش ازحد زنش پوستش را کند +عکس - ایران ناز


 

 • مردی بخاطر زیبایی بیش ازحد زنش پوستش را کند +عکس - ایران ناز

  مردی بخاطر زیبایی بیش ازحد زنش پوستش را کند +عکس

  اعتراف هولناک مرد شکاک و خشن پلیس را شوکه کرد ! به گزارش ایران ناز گم شدن ناگهانی زنی که از دست شوهر عصبی و خشنش فراری بود باعث شد پلیس شوهر این زن را دستگیر کند و در بازجویی های فنی از این مرد خشن به اعتراف عجیبی برسد ! این مرد عصبی که سابقه خشونت و ضرب و شتم زن را داشته است گفت چون زنش بسیار زیبا و سکسی و جذاب بوده پوست صورتش را کنده است تا کسی دیگر عاشقش نشود و او را از چنگش در نیاورند!

  مردی بخاطر زیبایی بیش ازحد زنش پوستش را کند +عکس

  به گزارش ایران ناز،ماجرا ازین قرار است که “راشل مدیسون” 44 ساله که زیر بار رفتار خشونت آمیز همسرش تاب نیاورده بود و به ناچار به فلوریدا فرار کرده بوده به طرز مرموزی مفقود شده است. وی که به خانه عمه اش در فلوریدا پناه برده برای پیاده روی از خانه خارج شده که تاکنون بازنگشته است. پلیس ضمن ابراز نگرانی از وضعیت زن جوان تحقیقات خود را آغاز کرده است. جارویس همسر قربانی که بارها وی را مورد سواستفاده و آزار قرار داده بود زمانی که از نقشه همسرش برای فرار مطلع شد راشل را به زور اسلحه گروگان گرفته بود که در نهایت قربانی با تیزهوشی توانست از شکنجه گاه خود به کمک عمه اش فرار کند.

  حال با توجه به اینکه جارویس از محل فرار همسرش مطلع بوده خانواده قربانی اذعان می کنند، دامادشان در مفقودی راشل دست دارد. حتی در مدت زمان حضور راشل در فلوریدا، جارویس چند تماس تهدیدآمیز نیز با عمه همسرش داشته است.

  گزارش ها حاکی از آن است که جاوریس روی خالکوبی همسرش اسید ریخته که منجر به ایجاد زخم بزرگی شده است. حتی با چاقو پشت گردن قربانی را نیز پوستش را کنده و زخمی کرده است. مقامات در حال حاضر وی را فردی مفقود شده می دانند که در معرض خطر جدی قرار دارد. بعدازظهر دوشنبه جارویس مدیسون در ایندیانا توسط پلیس بازداشت شده و تحت بازجویی قرار دارد. وی گفت که از ناپدید شدن همسرش اطلاع ندارد و دلیل آزارهای قبلی این بود که راشل زیبا بوده و او مدام فکر می کرده که افرادی قصد دارند او را از چنگش دربیاوردند. پلیس معتقد است که با یک مرد روانی طرف است

  مطالب مرتبط:

  موزه انسان های پوست کنده! عکس (18-)

  فاجعه ای جبران ناپذیر ازسوءظن مرد شکاک

   


تاريخ : یکشنبه ۱٤ آذر ،۱۳٩٥ ساعت: ۱٢:٠۸ ‎ب.ظ ا نویسنده : مریلا ترکاشوند ا نظرات ()
تگ ها :اسامی 34 نفر از شهدای حادثه حله


 

 • اسامی 34 نفر از شهدای حادثه حله
  مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران از شناسایی هویت ۳۴ تن از ۵۲ جان‌باخته حادثه تروریستی حله عراق خبر داد.

  دکتر مسعود قادی پاشا در این باره گفت: با اقدامات تیم تشخیص هویت پزشکی قانونی تا کنون ۳۴ تن از جانباختگان انفجار حله عراق شناسایی شده‌اند.

  وی با اعلام اسامی ۱۴ نفری که شب گذشته شناسایی شده و اسامی جدید گفت: اسامی شهدای شناسایی شده از طریق DNA به شرح زیر است:

  ۱. کاظم صالحی

  ۲. فیصل سگوری

  ۳. معصومه جنادله

  ۴. زهرا حلفی

  ۵. سبیحه بالدی

  ۶. ملوک جهانگرد اهوازی

  ۷. زهرا حسونی زاده چلداوی

  ۸. سحر قائدی

  ۹. نسرین یوسفی

  ۱۰. محمدرضا رومزی

  ۱۱. فاطمه فرجیان

  ۱۲. فضیله صالحی

  ۱۳. خیری حسین پور

  ۱۴. توران اسکندری

  به گفته مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران اسامی جدید نیز به شرح زیر است:

  ۱۵. سید عظیم آذریون

  ۱۶. ژیلا شاهزاده

  ۱۷. ناصر اسدی رکنی

  ۱۸. فاطمه قاسمی

  ۱۹. زهرا عبیاوی

  ۲۰. بی بی هایده حیات زاده

  ۲۱. محمد جواد قائدی

  ۲۲. علی قائدی

  ۲۳. مینا حدیدی فیاض

  ۲۴. حمیده لطیفی

  ۲۵. هاشمیه صالحی

  ۲۶. مریم جنادله

  ۲۷. حلاوه موردی

  ۲۸. زهرا عگله زاده

  ۲۹. سیده زهرا نایپ پور

  ۳۰. طاهره رزاقی منش

  ۳۱. حمیده موسوی

  ۳۲. لطیفه عبیات

  ۳۳. اختر ارجمند نژادیان

  ۳۴. مرضیه شمس الدین

  بر اساس اعلام پزشکی قانونی، از جمعه شب (۵ آذرماه ۱۳۹۵) و انتقال پیکر ۵۲ نفر از شهدای انفجار حله عراق، متخصصین ژنتیک قانونی پزشکی قانونی استان تهران در مرکز تشخیصی – آزمایشگاهی پزشکی تهران، کار تعیین هویت از روی DNA شهدا و خانواده‌های درجه یک آن‌ها را آغاز کرده‌اند و این کار ادامه دارد.

   


تاريخ : چهارشنبه ۱٠ آذر ،۱۳٩٥ ساعت: ۱٠:٢٠ ‎ق.ظ ا نویسنده : مریلا ترکاشوند ا نظرات ()
تگ ها :بهترین گوشی های هوشمند ارزان قیمت


 

 • بهترین گوشی های هوشمند ارزان قیمت
  cheap

  اگر دنبال گوشی هوشمند هستید و از لحاظ مالی مشکل دارید یا قصد این را ندارید پول زیادی برای گوشی پرداخت کنید ما برای شما لیستی از بهترین انتخاب های ممکن تهیه کردیم که این امکان را به شما می دهد با بررسی مشخصات یک گوشی با ظاهر و عملکرد خوب تهیه کنید و در نظر داشته باشید که مدل های زیر همگی زیر ۲۰۰ دلار می باشد.

  Moto G4 Play

  مدل Moto G4 که توسط Lenovo عرضه شده است یکی از انتخاب های مناسب با قیمت مناسب و مقرون به صرفه می باشد که از مشخصات قابل قبول و با کیفیت خوب و خوش ساخت برخوردار می باشد.

  • maxresdefaultمشخصات فیزیکی : 
  • وزن و ابعاد : ۱۳۷ گرم در ابعاد ۱۴۴.۴ در ۷۲ در ۹.۹ میلیمتر 
  • نمایشگر ۵.۵ اینچی با رزولوشن ۱۲۸۰ و تراکم پیکسل ۲۹۴
  • پردازنده Snapdragon 410
  • رم ۲GB
  • حافظه داخلی ۱۶ گیگابایت با قابلیت ارتقاء تا ۲۵۶ گیگابایت با کارت SD
  • دوربین اصلی ۸ مگاپیکسل و دوربین سلفی ۵ مگاپیکسل
  • باتری ۲۸۰۰mAh
  • سیستم عامل اندروید ۶.۱

  Honor 5X

  2100۵X یکی از محبوب ترین مدل های برند هواوی می باشد که به کاربرانی که به کیفیت و قیمت اهمیت می دهند پیشنهاد میشود.

  • مشخصات فیزیکی :
  • وزن و ابعاد : ۱۵۸ گرم و در ابعاد ۱۵۱ در ۷۶ در ۸.۲ میلیمتر
  • نمایشگر ۵.۵ اینچی با رزولوشن ۱۰۸۰ و تراکم پیکسلی ۴۰۱
  • پردازنده Snapdragon 616
  • رم ۲GB
  • حافظه داخلی ۱۶ گیگابایت با قابلیت ارتقاء تا ۱۲۸ گیگابات با کارت SD 
  • دوربین اصلی ۱۳ مگاپیکسل و دوربین سلفی ۵ مگاپیکسل
  • باتری ۳۰۰۰mAh
  • سیستم عامل اندروید ۶.۱

  Nexus 5X- Project Fi only

  nexus-5x-6p-project-fi-100624663-primary-idge

  یک گزینه دیگر دی بین برند های محبوب و با کیفیت مدل Nexus 5 می باشد که نیاز های شما را با عملکردی مناسب پاسخگو است.طراحی این مدل بسیار زیبا و شیک است و از سخت افزار مناسبی نسبت به قیمت برخوردار می باشد.

  • مشخصات فیزیکی:
  • وزن و ابعاد : ۱۳۶ گرم و در ابعاد ۱۴۷ در ۷۲ در ۷.۹ میلیمتر
  • نمایشگر ۵.۵ اینچی با رزولوشن ۱۰۸۰ و تراکم پیکسلی ۴۰۱
  • پردازنده : ۸۰۸ processor
  • رم ۲GB
  • حافظه داخلی ۱۶/۳۲ گیگابایت 
  • دوربین اصلی ۱۲.۳ مگاپیکسل و دوربین سلفی ۵ مگاپیکسل
  • باتری ۲۷۰۰mAh
  • سیستم عامل اندروید ۷.۰

  شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

  اشتراک گذاری

  Facebook

  Twitter

   


تاريخ : دوشنبه ۸ آذر ،۱۳٩٥ ساعت: ٥:٢٢ ‎ق.ظ ا نویسنده : مریلا ترکاشوند ا نظرات ()
تگ ها :دانلود آهنگ جدید مهدی مدرس معراج


 

 • دانلود آهنگ جدید مهدی مدرس معراج

  دانلود آهنگ جدید مهدی مدرس معراج

  موزیکی دیگر امشب از صبا موزیک ، دانلود آهنگ زیبای خواننده کشورمون مهدی مدرس با نام معراج همراه با متن

  تنظیم : سعید بنازاده ، موزیک : مهدی مدرس ، ترانه : رامین حسینی

  دف : امین خلج ، میکس و مسترینگ : پویان اعتصامی ، تهیه کننده ایمان عابد

  ستار و آوا : بهزاد بهزاد رواقی ، گیتار : سعید بنا زاده

  Download New Music “Meraj” Of Mehdi Modarres Whit Text On Saba-Music

  meraj دانلود آهنگ جدید مهدی مدرس معراج

  متن آهنگ معراج از مهدی مدرس

  از این آینه یک شب به معراج رسیدم
  کسی غیر خودم را در این آینه دیدم
  به عشق تو که عمری در این آینه بودی
  من از خویش گذشتم من از خلق بریدم
  هیاهوی جهان را زمین را و زمان را
  به یک سوی نهادم به سوی تو دویدم
  غریبم بد ای عشق نه با سیب نه گندم
  من از باغ گلت بغیر از تو نچیدم
  از این خاک نشینی از این عشق زمینی
  برون آ که بینی چه از عشق کشیدم
  به بند تو گرفتار به درد تو وفادار
  در این آینه یک عمر کسی جز تو ندیدم
  از این آینه یک شب به معراج رسیدم
  کسی غیر خودم را در این آینه دیدم
  به عشق تو که عمری در این آینه بودی
  من از خویش گذشتم من از خلق بریدم
  هیاهوی جهان را زمین را و زمان را
  به یک سوی نهادم به سوی تو دویدم
  غریبم بد ای عشق نه با سیب نه گندم
  من از باغ گلت بغیر از تو نچیدم
  از این خاک نشینی از این عشق زمینی
  برون آ که بینی چه از عشق کشیدم
  به بند تو گرفتار به درد تو وفادار
  در این آینه یک عمر کسی جز تو ندیدم

  متن ترانه ، تکست ، شعر و دانلود آهنگ جدید مهدی مدرس معراج

   


تاريخ : جمعه ٥ آذر ،۱۳٩٥ ساعت: ٩:٤٠ ‎ب.ظ ا نویسنده : مریلا ترکاشوند ا نظرات ()
تگ ها :


پيوندهای روزانه
امکانات وب